הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 14/05/2023

מכון השמיעה הישראלי, אנו מבצעים בדיקות שמיעה בבית הלקוח ומתאימים מכשירי שמיעה לכל לקוח לפי הצרכים הייחודיים שלו. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות ועושים את כל הניתן על מנת לאפשר לאנשים עם כל סוגי המוגבלויות להנות משירותינו. 

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק כל 6 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

פרוט הפטורים של האתר

עבור כל האתר, נכון לתאריך 14/05/2023 אין פטורים קיימים.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

בדפי האתר הבאים – http://hearingcenter.co.il/%d7%a7%d7%98%d7%9c%d7%95%d7%92-%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9d/ ותכניו.
 נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג') ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox / Opera / Safari / Lynx]/ [Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך [NVDA / Jaws/ Voiceover].

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

האתר הונגש בשלמותו.

הסדרי נגישות בארגון

משרדי החברה נמצאים בכתובת שלמה המלך 39, קריית אונו (בניין A) בסמוך לקניון קריית אונו. ישנו חניון הקניון שם ניתן לחנות בחינם ללא מגבלת זמן. הכניסה לבניין המשרדים נגישה מהרחוב, מכל קומה בקניון ומהחניון עצמו דרך 4 מעליות וגרם מדרגות. המשרדים נמצאים בקומה 7 ונגישים לכל אחד. המשרד פתוח לשירות בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:00.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:
דן יד
0545912121
[email protected]
שלמה המלך 39, קריית אונו, בניין A, קומה 7.
המשרד פתוח לשירות בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:00

ליצירת קשר או תיאום בדיקה בביתך

חדש! שירות בדיקה ע״י קלינאי תקשורת בביתכם ופריסה בכל הארץ!

לתחילת שיחה
לשיחת וואטסאפ >>
היי, כאן מכון השמיעה הישראלי. אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה או בקשה שתהיה, תרגישו בנוח לדבר איתנו :)
דילוג לתוכן